Malé povídání o velké lásce

26.09.2013 23:41

Zásadní a nejdůležitější otázka, kterou si minimálně jednou za život každý položí je: „Jaký je smysl mého života?“ A většina lidí pak jedná podle toho, jakou nalezne odpověď, bohužel nikoli ve svém srdci, ale v požadavcích vůči němu vznesených.

„Nejdůležitější je vyhrát olympiádu!“

„Nikoli, nejdůležitější je vyhrát ve volbách, nebo alespoň být na straně vítěze!“

„Co vás nemá, nejdůležitější je postavit dům!“

Co reklama, to názor! Nezpochybnitelný v podání profesionálních nutičů. Jak vybrat cíl, když možností je tolik? Pokud se výběr nepovede, znamená dosažení cíle současné získání pocitu zklamání a prázdnoty. Kdo tohle udělá několikrát, vyhoří. „Náhražkový cíl“ nedodá žádnou energii pro další život,  avšak mnoho energie si vezme.

A přitom Intuice a naše srdce vědí! Vědí od prvního okamžiku, kdy člověk otevře oči a mozkem kmitne první myšlenka. Každý, opravdu každý POTŘEBUJE a také chce PROŽÍVAT LÁSKU.

Není to hra na Lásku, jak ji s námi někdy hrají lidé kolem nás: “ budeme tě mít rádi, jen když….“ Potřebujeme prožívat OPRAVDOVOU LÁSKU, každou chvíli svého života. Takovou, která neuteče hned, když něco pokazíme, něco neumíme, něco neuděláme. Existuje vůbec někdo takový?

Existuje. Jako k zámku patří klíč, jako je k Zemi poután Měsíc, tak ke konkrétní ženě patří konkrétní a jediný muž, který je pro ni jako partner nejvhodnější. Dříve se tato dualita označovala jako dvojpaprsek, dnes je přesnější termín PARTNER OPRAVDOVÉ LÁSKY. Neboť nejde jen o souznění duší, ale také souznění těl, kde dokonalá obapolná harmonie duchovních i fyzických čaker vytvoří proud životní energie nejen pro daný pár Opravdové Lásky, ale pro všechno živé na planetě Zemi.

Od partnera Opravdové Lásky může člověka oddělovat karma, nezkrocená pýcha i společenská klišé. Nikdo slečně nezaručí, že jejímu partnerovi Opravdové Lásky budou v kapse cinkat klíčky od Porsche a typu auta odpovídajícího bydlení, a pánovi, že partnerka Opravdové Lásky bude sexbomba, kterou mu budou závidět všichni kamarádi.   

Pro úspěšnost setkání je třeba hledat nejen ve vnějším světě, ale především v sobě – sám sebe. Nalézt, kým OPRAVDU jsem a takového se mít rád. Jak by mě mohl mít někdo rád, když bych ani sám sobě za trochu lásky nestál? Mít se rád, znamená udělat si na sebe čas a zodpovědět si poctivě otázky kdo jsem, co potřebuji a jaká je moje úloha na této Zemi, v tomto životě, čím mám být lidem kolem mně, aby naše soužití bylo spokojené a nekomplikované.

Pokud se tedy rozhodnete hledat a najít se, zpravidla pod nánosy více či méně nesmyslných pravidel, vězte, že je to výchozí bod pro hledání partnera/ky Opravdové Lásky. Naskýtá se otázka, kudy na to.

 

Jsem připraven nabídnout několik cest a osobně poradit, která je pro Vás, jako neopakovatelný originál bytosti jménem člověk, nejvhodnější.

Je důležité si uvědomit, že zasvěcením do energií se Vám otevírají oči, abyste spatřili příležitost a neminuli jí. Jestli ji však využijete či ne, je pouze na Vás.