Cesta k sobě

15.08.2014 22:38

V současnosti pracuji společně se svou partnerkou a odvažuji se říci, že jsme schopni navést klienta na cestu ke štěstí. Předpokladem je, že klient je ochoten sám na sobě také pracovat. Doporučujeme všem pro čištění psychiky (podvědomí) osvědčenou metodu EFT, kterou můžeme lidem, kteří chtějí na sobě pracovat, předvést, aby pak mohli si sami čistit psychické bloky. Za optimální považujeme kombinaci neutralizování psychických bloků, traumat a negativních programů na terapii u nás s prací klienta na sobě. EFT lze využít jako terapii i pro práci sama na sobě.

Naší terapií čistíme energetickou a částečně psychickou část organismu člověka (EFT). Organismus člověka se skládá z fyzického těla, psychiky a energetické části. 

Klientovi můžeme také doporučit potravinové doplňky pro podporu jeho buněčné výživy (fyzického těla). Pro optimální fungování lidského organismu je třeba uzdravovat všechny tři části organismu.

Za důležité pro klienta považujeme, aby se udržoval v nižších mozkových (nestresových) frekvencích - tedy alfa či théta (či alespoň nižší beta). K tomu právě dopomáhá metoda EFT. Při vyšších mozkových frekvencích jednak člověk obvykle není v přítomném okamžiku (je často v budoucnosti, kde nemůže nic ovlivnit) a také nic necítí. Dostatečné cítění je třeba, aby člověk ucítil, co opravdu potřebuje (tedy např., aby ucítil a rozpoznal partnera Opravdové Lásky).